תקנון האתר

כללי

אתר “פרכור” נבנה באהבה גדולה לתושבי פרדס חנה ולעסקים בה ובסביבתה. 
גלישה באתר “פרכור” מותנה בהסכמה לתנאים המפורטים להלן. נא קראו תנאים אלה בעיון. בכניסתך לאתר הינך מאשר את הסכמתך לאמור בתנאים אלה.

תנאים אלה חלים על התכנים והשימוש באתר באמצעות מחשב, מובייל, טאבלט או כל אמצעי תקשורת אחר.

זכויות באתר

כל הזכויות על התכנים המופיעים באתר אשר מקורם ב”פרכור”  ו/או מטעמם, לרבות זכויות יוצרים, זכויות הפצה וכל קניין רוחני אחר, שייכים במלואם לפרכור לרבות האפיון, העיצוב והעיבוד.  

התוכן באתר נועדו לשימוש האישי של הגולש/ת בלבד, ואין לעשות בו שימוש אחר כלשהו, לרבות שימוש מסחרי. אין להעתיק, לשכפל, להעתיק ו/או להדפיס תכנים כלשהם מהאתר לצורך הפצה או פרסום בדרך כלשהי, בלא קבלת הסכמה בכתב.

שימוש באתר

השירותים והתכנים באתר ניתנים לשימוש כמו שהם ולא תהיה למשתמש כל טענה, תביעה או דרישה כלפי “פרכור” בגין תכונות של השירותים ו/או התכנים באתר, יכולותיהם, מגבלותיהם, התאמתם לצרכי הגולש/ת. השימוש בתכנים המוצגים באתר ובשירותי האתר, ייעשה על אחריותו הבלעדית והמלאה של הגולש.

ידוע לגולש כי תכנים המוצגים באתר אינם מהווים ייעוץ מקצועי. ואין על פרכור אחראיות לתוצאות, ישירות או עקיפות, העלולות להיגרם למשתמש או לצד שלישי כלשהו עקב פעולה בהתבסס על תכנים אלו. על המשתמש חלה אחריות המלאה והבלעדית לפעולותיו ולתוצאותיהן.

מיד בתום רכישה של מוצר (הצטרפות למועדון עצמאים ועצמאיות פרכור) מהאתר יקבל הלקוח/ה ישירות לתיבת המייל שלו קבלה על התשלום.

הגנה על פרטיות

כל המידע אודות הגולשים באתר, תמונות או מידע שנמסר בזמן רכישה ו”הצטרפות למועדון” נשמר במאגר המידע הרשום של האתר ולא יעשה בו כל שימוש פרסומי.

האתר מתחייב שלא להעביר מידע לצד שלישי כלשהו ולעשות שימוש במידע כאמור בכפוף לתנאי התקנון ועל פי הוראות הדין.

שונות

“פרכור” רשאים לשנות תנאי שימוש אלה מעת לעת בלי למסור על כך הודעה מראש. אנו נפרסם את התנאים החדשים, ותחילת תוקפם יהיה במועד פרסומם.

תנאי לרכישה

תנאי לרכישה באתר כי הרוכש/ת הינו בן 16 שנים ומעלה.

מרגע רכישת המוצר (“הצטרפות למועדון העצמאים והעצמאיות של פרכור”) אנו רואים ברוכש/ת שותפה פעילה ביצירת קהילת העצמאים.
רוכש המוצר יוכל להינות מההטבות של אתר פרכור ושל חברי הקהילה. אין אתר פרכור אחראי על ההטבות בין חברי הקהילה או על ההטבות המוצעות מטעמו (ערבי נטוורקינג, פרסום באתר ובקבוצות וכו’). בנוסף, אתר פרכור אינו אחראי על נזק ישיר או עקיף שייגרם כתוצאה מרכישת המוצר.

מדיניות ביטול מנוי מועדון באתר

ביטול דמי המנוי הקבוע תעשה באמצעות הודעת מייל והודעת ווצאפ אל סהר מלמוד או טל אקרמן (הפרטים למטה). רק לאחר אישור מסהר או טל על קבלת בקשת הביטול יש לראות בביטול כתכף ועל כן פרכור מחויבת לבטל את המנוי כך שבעל המנוי לא יחוייב בחודש שאחרי בקשת הביטול.
לא יהיו החזרים או בקשות ביטול על חודשים קודמים. 

אספקת כרטיס המועדון וקבלת הטבות המועדון יועברו תוך 7 ימי עסקים.

כתובת בית העסק

הזית 6, מאור, ישראל
סהר מלמוד – 050-8420459
טל אקרמן – 050-7117794
ח.פ 302472428